Pagrindinis / Kabeliai & Jungtys

LC-LC Duplex Multimode Pluošto Adapteris Jungtis, OM3, Aqua

€5.77

Produkto aprašymas

  • Tipas: Kabelio Adapteris
  • Pakuotė: Taip
  • Prekės Pavadinimas: SHUN SHENG
  • Kabelio ilgis: 4pcs, 6pcs, 12pcs, 24pcs
  • Modelio Numeris: LW-LCD-OM3
  • Produktų Statusas: Sandėlyje
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 2cm (5.91in x 3.94in x 0.79in)
  • Pakuotės Svoris: 0.1kg (0.22lb.)

LC / LC Duplex Multimode OM3 50/125u Keramikos Rankovės Aqua spalvos korpusas Įeina tvirtinimo varžtai Tinka pluošto plokštės, pluošto skydelis, ląstelienos terminalo lange, ir tt .

Žymos: adapteris, aqua, jungtis, Pigus adapteris, Aukštos Kokybės aqua, Kinija sankabos Tiekėjų

Parašykite savo atsiliepimą!

Reitingas

Panašūs produktai

Nauja

Išpardavimas

Didysis Q 5vnt 10 Pin motininės Plokštės Moterų Antraštę ir Dual USB 2.0 Female Kabelio su Adapteriu laido 50cm

10 Pin motininės Plokštės Moterų Antraštę ir Dual USB 2.0 Female Kabelio su Adapteriu Konvertuoti vidaus plokštė antraštė Uosto į dvi USB 2.0 moterų uosto Ilgis:50cm

€11.53

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

PK PK single core kabelis SC/UPC kabelis 20/30/50/80/100/150/200/300/400/500 Metrų FTTH Optinio Pluošto kabelis jumper galiuku

Techninė specifikacija Prekės Parametrai Įterpties Nuostoliai SM≤0.3 dB Grįžti Nuostolių PC≥45dB UPC kaip 50dB APC≥60dB Poravimosi daugiau nei 1000 kartų Įvairių Įterpties Nuostoliai Temperatūra nuo -40 iki +85 Atsparumas tempimui 45Kg(pašalinti φ0.9SM pluoštas) Vibracijos Bandymo Stiprinti 3 Plieninės Vielos Prašymas Tolimojo ir

€13.89

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Nauji LCD LED Vaizdo Flex Kabelis LENOVO IdeaPad G50-30 G50-45 G50-70 Z50-45 Z50-70(Atskiras Vaizdo plokštė,version1)DC02001MC00

Prekės Specifikacija: Nešiojamas LED Kabelio Pakeitimas LENOVO IdeaPad G50-30 G50-45 G50-70 Z50-45 Z50-70(Atskiras Vaizdo plokštė,1 versija) 1.Versija:LED Kabelis 2.Tipas:Pakeitimo Komplektą sudaro: 1 X Kabelis

€5.39 €4.31

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

DisplayPort Male, kad Mini DP "DisplayPort" Moterų extender Adapteris, skirtas Apple iMac Kino PC, HDTV, Monitoriaus arba projektoriaus - Juoda

DisplayPort Male, kad Mini DP DisplayPort Moterų extender Adapteris, skirtas Apple iMac Kino PC, HDTV, Monitoriaus arba projektoriaus - Juoda Mūsų Displayport į Moterų Mini Displayport adapteris yra puikus sprendimas nedėkite iki jūsų KOMPIUTERIO, ar įrengta Displayport kompiuteris su Apple Cinema Display. Tai yra puikus sprendimas, nes jie yra tos pačios technologijos, kaip, pavyzdžiui, jūs turite jokio

€3.46 €3.18

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Mini USB 5pin Mini USB 2.0 Male į Mini USB 2.0 Moterų Išplėtimo Jungties Kabelis, 50cm 30cm Su Panel Mount Skylę

Mini USB 5pin Mini USB 2.0 Male į Mini USB 2.0 Moterų Išplėtimo Jungties Kabelis, 50cm 30cm Su Panel Mount Skylę Ilgis: 30 cm 50cm A Pusė: Mini USB 2.0 5PIN Vyras B Pusė: Mini USB 2.0 5PIN Moteris su Panel Mount Skylę Skylės atstumas:28,5 mm-29mm Varžtas tipas M3 (Pakuotės yra) Įkrovimo bei duomenų sinchronizavimo

€1.63

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

PCI-E Express 8X Riser Card Extender Pratęsimo Lankstus Laidas Juostelės Kabelio Jungties Adapteris

Ypatybė: 100% brand new ir aukštos kokybės. Kiekis: 1 Prisijungti daugiau prietaisų lengvai & greitai prie jūsų kompiuterio. Geriausi ryšiai ir ilgą gyvenimą Įdiegti PCI-E prietaiso laisvai pagal matmenys ir vieta kompiuterio atveju. Idealiai tinka mažų kompiuterių ir serverių atveju, kaip 1U & 2U. Vienas galas yra PCI-E 8X vyrų ir kitas galas yra PCI-E 8X moterų. Aukštos

€7.50

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

NAUJAS Nešiojamas, Kabelis Dell Studio 1745 1747 1749 PN:DC02C000A0L Remonto Nešiojamojo kompiuterio LCD LVDS LAIDO

Prekės Specifikacija: Nešiojamas LCD Kabelis Pakeitimo Dell Studio 1745 1747 1749 1.Versija:LCD Kabelis 2.Tipas:Pakeitimo Komplektą sudaro: 1 X Kabelis Šiltas Pastaba: Pls skaityti toliau info prieš pateikdami užsakymą!! ačiū) Dėl skirtingų gamint. partijos,kartais realios prekės gali būti šiek tiek kitoks, outlook arba spalva, bet su tokiomis pačiomis funkcijomis

€8.59 €6.19

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Aukštos Kokybės Aviečių Pi USB Serijos TTL Kabelis - Debug / Konsolės Kabelis Aviečių Pi 3 Modelis B 2 Paramos Win10

Aukštos Kokybės Aviečių Pi USB Serijos TTL Kabelis - Debug / Konsolės Kabelis Aviečių Pi 3 Modelis B 2 Paramos Win10 Mielas draugas mes priimame mažmeninė ir didmeninė prekyba kviečiame susisiekti su mūsų užsakymą įmonė mes atidžiai apskaičiuoti labiausiai resonable kaina jums ačiū. 1. Mes priimame Alipay , Vakarų Sąjunga, TT. Paypal VIZŲ Visų didelių kredito kortelėmis

€5.36 €4.82

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

2vnt/daug 4K HD Kolegija bendru visuotiniu FFC Kabelis Backlight lcd TELEVIZORIAUS Ekraną 41pin ilgis 150mm/300mm/500mm/700mm/1M

2vnt/daug 4K HD Kolegija bendru visuotiniu FFC Kabelis Backlight lcd TELEVIZORIAUS Ekraną 41pin ilgis 150mm/300mm/500mm/700mm/1M Paketą sudaro: 2vnt x 41pin 4k kabelis 0,5 mm erdvė

€5.11

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

1pcs x 3ft Automobilio USB, HDMI, AUX Pratęsimo Skydelis Flush Mount Kabelis, Skirtas Automobiliu, Laivu ir Motociklu

1pcs x 3ft Automobilio USB, HDMI, AUX Pratęsimo Skydelis Flush Mount Kabelis, Skirtas Automobiliu, Laivu ir Motociklu

€7.83 €7.05

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

DC Patarimas Kištuko Jungties Laido Laido Microsoft Surface Pro 2 RT 12V 3.6 Planšetinio kompiuterio Baterijos Kroviklis 10vnt

DC Patarimas Kištuko Jungties Laido Laido Microsoft Surface Pro 2 RT 12V 3.6 Planšetinio kompiuterio Baterijos Kroviklis 10vnt DC Patarimas Kištuko Jungties Laido Laido Microsoft Surface Pro 2 RT 12V 3.6 Planšetinio kompiuterio Baterijos Kroviklis 10vnt Mielas drauge, mes priimame mažmeninė ir didmeninė prekyba, kviečiame susisiekti su mūsų užsakymą valdymo įmonės, mes kruopščiai apskaičiuoti

€73.34 €66.01

Į krepšelį

© 2021 Bareket.lt. Visos Teisės Saugomos